CEWOOD materiāla izturību apliecina bumbu testi


CEWOOD plātnes ir augstākās kvalitātes izstrādājums no koka ēveļskaidas, cementa un ūdens, tās nodrošina akustisko komfortu, labu telpu mikroklimatu, estētiku, ugunsdrošību, kā arī materiāla ilgmūžību un vienkāršu tā uzstādīšanu. Plātnes tiek ražotas no PEFC sertificēta kokmateriāla, izmantojot zaļo enerģiju.

CEWOOD plātņu pielietojums ir plašs sākot no privātmājām līdz sabiedriskajām ēkām, industriālajām celtnēm un birojiem. Arvien biežāk novērojām CEWOOD plātņu pieprasījumu un izmantošanu sporta laukumos, olimpiskajos centros, tenisa kortos, baseinos, skolas sporta zālēs, tāpēc mums bija svarīgi pārbaudīt materiāla izturību bumbu testos, lai saņemtu apliecinājumu mūsu pārliecībai par materiāla izturību tik specifiskiem, augstas slodzes apstākļiem.

Ar prieku informējam, ka CEWOOD plātnes atbilst visām prasībām un ir veiksmīgi izgājušas bumbu testus kā ar koka, tā metāla apakš konstrukcijām un apkopes lūkām.
Ticam, ka šāds apliecinājums vēl reizi apstiprina, ka materiāls ir augstākās kvalitātes un to droši var izmantot dažādas nozīmes objektos, tajā skaitā ar tik lielu noslodzi kā sporta objekti.

Esam pārliecināti, ka šis materiāla izturības apliecinājums būs vēl viens arguments, lai arhitekti, attīstītāji un būvniecības nozares profesionāļi izlemtu par labu CEWOOD plātnēm savos objektos visā pasaulē.