CEWOOD kļūst par Eiropas lielākā ilgtspējīgas būvniecības tīkla dalībnieku

 

CEWOOD ir gandarīts paziņot, ka tagad ir DGNB dalībnieks. DGNB ir Eiropas lielākais ilgtspējīgas būvniecības tīkls. Tā mērķis ir uzlabot ēku kvalitāti un līdz ar to arī dzīves kvalitāti visā pasaulē. Kā neatkarīga bezpeļņas organizācija DGNB sadarbojas ar daudziem celtniecības un nekustamā īpašuma nozares dalībniekiem, ražotājiem, lai sasniegtu šo sabiedrības labuma mērķi. Vienojošais DGNB dalībnieku elements ir interese un vēlme aktīvi strādāt, lai panāktu lielāku ilgtspējību būvniecības un nekustamā īpašuma nozarē. CEWOOD ir kļuvis par DGNB dalībnieku.

 

DGNB norāda, ka ilgtspēja nav tikai jaunākā tendence, tā ir lieliska iespēja mainīt pasauli, kuru veidojam ap sevi, lai mēs justos ērti, tajā dzīvojot un strādājot, un saglabātu veselību. CEWOOD uzskata tāpat un kopš uzņēmuma dibināšanas ir noteicis augstus kvalitātes standartus saviem produktiem un izvēlējies tos ražot no 100% dabiskiem materiāliem, tādējādi garantējot drošību cilvēku veselībai. Mēs pastāvīgi strādājam pie ražošanas un galaprodukta uzlabojumiem, lai apmierinātu visas augošās prasības, ko izvirza izglītota sabiedrība, kas zina, ko var sagaidīt no mūsdienu celtniecības materiāliem.

 

CEWOOD dalība DGNB ir tikai loģisks nākamais solis mūsu zaļajā ceļā, un mēs lepojamies, ka Eiropas lielākais ilgtspējīgo ēku tīkls ir atzinis CEWOOD plātnes, to izcelsmi un ražošanas procesu, un redz vērtību tajā, ka uzņēmums kļūst par DGNB dalībnieku.

 

Ilgtspēja ir viens no dominējošajiem jautājumiem attiecībā uz izaugsmi, efektivitāti un dzīvotspēju nākotnē. Tāpēc uzņēmumi, tostarp CEWOOD, pilsētas un pašvaldības arvien vairāk koncentrējas uz ilgtspējīgu attīstību.

 

Iedzīvotājiem un arī ēku īpašniekiem un investoriem ilgtspējīgas ēkas piedāvā neskaitāmas priekšrocības – no potenciāli bīstamu materiālu neesamības līdz zemāku papildu izmaksu sasniegšanai ēkas lietošanas laikā, kā arī ēkas vērtības saglabāšanu ilgtermiņā.

 

CEWOOD ir Latvijas uzņēmums ar rūpnīcu Jaunlaicenē, kas ražo pasaulē plaši izmantotas koka ēveļskaidu plātnes. Tās ir īpaši piemērotas griestu un sienu apdarei, piedāvājot vairākas priekšrocības: 100% dabisku izcelsmi, efektīvu trokšņa absorbciju, uzlabotu telpas akustisko komfortu un mikroklimatu. Tas ir izmaksu ziņā efektīvs griestu un sienu apdares risinājums, kas ir ātri un ērti uzstādāms, kā arī ilgstoši lietojams. Uzņēmums pievērš lielu uzmanību, lai plātnes sastāvētu tikai no 100% dabiskām visaugstākās kvalitātes sastāvdaļām, kas tiek iegūtas videi draudzīgā veidā. Paneļi ir izgatavoti no PEFC sertificētas koksnes, izmantojot zaļo enerģiju. Mūsu paneļi ir ieguvuši kvalitātes un ilgtspējas sertifikātus, tostarp Nature Plus, M1, Powered by Green, un tagad mēs esam kļuvuši par DGNB dalībnieku.