CEWOOD stendā izstādē “Māja | 2024” varēs izbaudīt Latvijā ražoto plātņu priekšrocības


CEWOOD šogad piedalās Baltijā lielākajā būvniecības izstādē “Māja | 2024” ar īpaši vērienīgu izstādes risinājumu, kas ļaus pilnasinīgi izbaudīt Latvijā ražoto koka ēveļskaidu plātņu priekšrocības. Varēs izjust akustiskās absorbcijas radīto mieru un komfortu trokšņainajā izstāžu hallē. Būvniecības industrijas izstāde “Māja | 2024” norisināsies 21.-24.martā, Ķīpsalā, Rīgā.

CEWOOD ir Latvijas uzņēmums, ar ražotni Alūksnes novadā un plaši zināms pasaulē. Koka ēveļskaidu plātnes ir 100% dabiskas - visbiežāk izmantotas griestu gala apdarē, kā arī sienu apdares dizaina risinājumos. Lielāko daļu no saražotās produkcijas CEWOOD eksportē, sākot no Skandināvijas līdz pat Austrālijai. Latvija ir uzņēmuma mājas tirgus, tāpēc dalība lielākajā nozares izstādē “Māja | 2024” ir goda jautājums. Lai labāk varētu demonstrēt CEWOOD ražoto plātņu priekšrocības, sadarbībā ar dizaina studiju H2E, radīts īpašs izstādes stenda risinājums.

CEWOOD pārdošanas vadītājs Baltijā Māris Šmits: “Mūsu ražotnes stends izstādes raibumā būs ne tikai labi pamanāms, bet ļaus izbaudīt vidē, kas pietuvināta mājai, dažādas plātņu priekšrocības, piemēram, akustisko absorbciju un vizuālo estētiku. Stends būs miera un komforta zona skaļajā hallē. Izstādē varēs saprast, kāpēc plātnes nav tikai apdares materiāls, bet veido stāstu par cilvēkiem un priekšrocībām, ko viņi saņem, izvēloties šo apdares materiālu. Ar šo izstādes stenda risinājumu, vēlamies pateikties saviem klientiem un sadarbības partneriem, kas bijuši mums cieši līdzās un visiem, kuri mūsu plātnes jau izmantojuši savās ēkās vai to tikai vēl plāno. Gaidīsim ciemos gan privātpersonas, gan profesionālus arhitektus un interjera dizainerus, neatkarīgi no tā vai galvā tikai ideja vai jau norit praktisks telpu remonts!”.

Stendā būs CEWOOD eksperti, kuri konsultēs gan zinošus klientus, gan sniegs pirmo ieskatu par plātnēm. Izstādē būs īpašais piedāvājums – varēs iegādāties sortimenta skrūvējamās plātnes un efektīvos heksagonus par akcijas cenu.