Lepojamies ar kolēģi!

Augusta noslēgumā mūsu kolēģis Andis Lapsenietis bija viens no Alūksnes un Apes novada fonda brīvprātīgajiem, kuri nebaidoties no kara briesmām un riskējot ar savām dzīvībām, devās ceļā pa maršrutu Alūksne - Harkiva - Dnipro - Kijeva - Ļviva - Alūksne, lai nogādātu fonda sagādātos džipus Ukrainas drosmīgajiem aizstāvjiem.

"Šīs nedēļs emociju gammu ir grūti aprakstīt. Lepojos ar Alūksnes puišiem. Īpaši ar Andi Lapsenieti!" tā Facebook vietnē raksta mūsu kolēģa Anda Lapsenieša sieva Uva.
Savukārt šādi Facebook raksta LTV žurnāliste Ina Strazdiņa: "Ejot gar dzelzs monstriem, mēs pēkšņi izdzirdējām latviešu valodu - atceļā no frontes uz Latviju, Kijivā bija piestājuši labdarības organizācijas Alūksnes un Apes novada fonds dalībnieki Pāvels Čornijs un Andis Lapsenietis. Viņi regulāri ved automašīnas Ukrainas karavīriem. Paldies puišiem un visiem, kuri nesavtīgi turpina palīdzēt Ukrainai!"

Ar mēs - CEWOOD kolēģi un vadība - pievienojamies Uvas un Inas lepnumam un teiktajam. Ir patiess prieks un gods, ka Andis ir mūsu kolēģis.