CEWOOD “Sapņu komanda” novērš vērienīgus uguns postījumus


2023. gada 26. septembri CEWOOD vēsturē ierakstīsim kā dienu, kad pateicoties darbinieku pašaizliedzīgai rīcībai, prasmei rīkoties ārkārtas situācijā un komandas saliedētībai, tika novērsta uguns izplatība un vērienīgi postījumi rūpnīcā, dzēšot liesmas, kas bija izcēlušās vienā no ražošanas posmiem. Darbinieku rīcībai bija izšķiroša loma, lai ierobežotu uguni, līdz ierodas profesionāli glābēji un tas palīdzēja mazināt iespējamos postījumus.

CEWOOD personāla vadītāja Sandra saka: “Lai arī tajā brīdī liesmu dzēšanā palīdzēt nevarēju un darīju, ko protu - netraucēju, man bija iespēja, vērojot no malas, apbrīnot un novērtēt, cik kolēģi bija saliedēti un vienoti, cik nešaubīgi viņi zināja pareizo rīcību un darbojās koordinēti, kā vienots veselums!”.

Maiņas vadītājs/Vecākais meistars Nikolajs Šinkarevičs, Kokapstrādes iekārtu operatori – Dāniels Eglītis, Dāvis Ģērmanis, Klāvs Kristians Jaunslavietis, Māris Cīrulis, Normens Lazdiņš un Mārtiņš Ziņģis, Ceha strādnieks – Gatis Podegrāds, autokrāvēji – Kristaps Liepa un Edgars Djomins, Traktortehnikas vadītājs – Jānis Āboltiņš un Darba drošības speciālists – Mareks Stafeckis – šos puišus mēs šodien saucam par “CEWOOD varoņiem” – mūsu “Sapņu komanda”!

CEWOOD uzņēmuma vadītājs Ingars Ūdris: “Lai arī vēlamies īpaši izcelt mūsu “Sapņu komandu”, taču ļoti novērtējam visu kolēģu rīcību un saliedētību tik sarežģītā un satraukumu pilnā situācijā kā ugunsgrēks. Katrs darīja, ko varēja: kāds izsauca ugunsdzēsējus un viņus sagaidīja, kāds palīdzēja atritināt šļūtenes, kāds pienesa visus uzņēmuma ugunsdzēšamos aparātus un respiratorus mūsu drosmīgajiem puišiem. Savukārt citi vēl arvien aktīvi iesaistās seku novēršanā. Turklāt visi gan rūpnīcā, gan birojā nešaubīgi morāli atbalstīja gan ugunsdzēsējus, gan mūsu puišus, kas aktīvi piedalījās dzēšanā. Es patiesi lepojos ar visiem un novērtēju katra devumu. Ir dzirdēts par līdzīgiem gadījumiem, kur komanda apjūk vai vēl sliktāk – filmē notiekošo un nedara neko, bet tas nav stāsts par mūsu kolektīvu! Mums ir fantastisks un vienots kolektīvs ar kuru lepojos!”


  26. septembrī vienstāva kokapstrādes ēkā aptuveni 30 kvadrātmetru platībā izplatījās uguns pa ražošanas ceha daļu, kur tiek pārvietota sagatavotā koka ēveļskaida. Pirms ugunsdzēsēju ierašanās, CEWOOD darbinieki bija uzsākuši aktīvus dzēšanas darbus, tādējādi novēršot ugunsgrēka izplatību. 18:44 ugunsgrēks tika novērsts. Uzņēmums plāno atsākt pilnu darbību tuvāko dienu laikā.