VESELĪBA

CEWOOD akustisko plātņu novērtējums ar NaturePlus sertifikātu

CEWOOD akustiskās plātnes griestu un sienu apdarei atbilst visām mūsdienu prasībām, tās ir dabīgas izcelsmes. Pateicoties plātņu galvenajai sastāvdaļai – koka ēveļskaidām un īpašajai ražošanas tehnoloģijai, tām ir kokam raksturīgās īpašības, tāpēc plātnes spēj telpās nodrošināt labu mikroklimatu, saglabājot vienmērīgu mitruma un temperatūras līmeni, turklāt nozīmīgi uzlabo telpu akustisku. CEWOOD akustisko plātņu kvalitāti un atbilstību augstajām vides un veselības drošības prasībām apliecina tām piešķirtais starptautiski zināmais NaturePlus sertifikāts.
NaturePlus ir starptautisks sertifikāts, kas apliecina būvmateriālu ilgtspēju un kvalitātes atbilstību veselības, vides draudzības un funkcionalitātes prasībām. NaturePlus kvalitātes zīme norāda uz ražotāja izpratni par veselību, videi draudzīgu ražošanu un dabas resursu aizsardzību.

Plātnes iesaka Latvijas Alerģijas un astmas biedrība

Slikts iekštelpu mikroklimats paaugstina astmas un alerģijas slimību saasināšanās risku. Cilvēkiem, kas cieš no šīm slimībām, telpās, kur tiek pavadīta lielākā dienas daļa, vienlīdz svarīga ir gan alergēnu neesamība, gan droša vide. Lai to nodrošinātu, ir būtiska gan pareiza interjera elementu (atteikšanās no paklājiem, aizkariem utt.), gan apdares materiālu izvēle. Apdares materiāliem jābūt dabīgas izcelsmes, bez kaitīgiem izgarojumiem un nevajadzīgām ķīmiskajām sastāvdaļām. CEWOOD plātnes kā drošas iesaka Latvijas Astmas un alerģijas biedrība.