Janis Dalinš stadionas Valmieroje

  
 Stadionas, pavadintas pirmojo olimpinio Latvijos čempiono Janis Dalinš vardu – nacionalinio lygio sporto pastatas, kuriam CEWOOD plokštės buvo parinktos kaip pagrindinis garso valdymo sprendimas, taip pat kaip lubų ir sienų apdailos medžiaga.

Atsižvelgiant į erdvumą ir specialiąją patalpų paskirtį stadione gali vykti didelės sporto varžybos su žiūrovais tribūnose bei koncertai; į garso valdymą buvo rimtai atsižvelgta. CEWOOD plokštės buvo integruotos tiek į stadiono sienas, tiek į lubas. Ramūs CEWOOD plokščių tonai subalansuoja gyvas grindų spalvas bei geltonus ir oranžinius žiūrovų tribūnų bei durų apdailos akcentus.
CEWOOD plokštės įrengtos ir stadiono biure. Čia dirbantys darbuotojai vertina komfortą patalpose ir yra patenkinti, kad pasirinktos medžiagos yra ekologiškos bei pagamintos Latvijoje iš vietinės eglės medienos.
CEWOOD rugsėjo naujienos. Pavyzdžių rinkinys pramonės šakos profesionalams.
Užsisakykite savo rinkinį ir katalogų dėžutę!

CEWOOD paruošė aukštos kokybės dalomąją medžiagą pramonės šakos profesionalams. Ši medžiaga – tai populiariausių CEWOOD plokščių pavyzdžiai, informacinė medžiaga bei įkvepiantys katalogai. Jei jus domina plokštės, apdailos dizainas, jūs matote lubų bei sienų apdailos plokščių potencialą savo objektuose, drąsiai susisiekite su CEWOOD ir mes mielai pristatysime jums pavyzdžių dėžutę.


Panaudotos medžiagos:

CEWOOD Akustinės plokštės
Medžio drožlės plotis: 1,5 mm
Plokštės storis: 25 mm
Plokštės dydis: 1200x600; 600x600 mm
Spalva: balta, pilka
Profilis: P5G
Dydis: 1600 m2